Pano İmalatı Skip to content
Burdasınız: Anasayfa
Pano İmalatı PDF Yazdır e-Posta
pano
Pano İmalatı
Müşterilerine, zamanında ve istenilen koşullar ölçüsünde eksiksiz bir ulaşım ağı sağlayarak, yaptığı tüm çalışmaları sözleşmeye dayandırıyor. Teknik servis ve montaj ekipi olarak da güler yüzlü hizmet politikasıyla donanımlı bir teknik hizmet ağını benimsetiyor.

Elektrik Panosu Çeşitlerimiz

AG pano imalatlarımız dört ana başlıkta sunulmaktadır:

ArTu: Modüler Dağıtım Panosu:

ArTu elektrik panosu ürün yelpazesi; tesisat türüne, gerekli koruma derecesine ve elektrik ve mekanik özelliklere göre tesis gereksinimlerinin tamamını sağlayan, ana ve tali dağıtım panoları için eksiksiz ve birbiriyle uyumlu çalışabilen monoblok metal yapılardan ve modüler sistemlerden oluşur. ArTu AG panoları serisi, basit montaj setlerinden başlayan çok sayıda farklı AG panoyu hizmetinize sunmaktadır.

IS2: Modüler Otomasyon Panosu:

Otomasyon uygulamaları için bizim takdir toplayan IS elektrik panolarımızı kullanma olanağına sahipseniz eğer, muhtemelen yeni IS2 sınıfı panolar ile gelen yeniliklere şaşıracaksınız. Eğer, diğer yandan, bu paneller ile ilk defa karşı karşıya geliyorsanız, öncelikle mükemmel kalite, fiyat oranına fark edersiniz.

SR: Dağıtım ve Otomasyon Panosu:

SR elektrik panosu ailesi komple bir kontrol, otomasyon ve AG pano serisinden oluşur. SR serisi ABB'nin uzun süreli yüksek kalite IP55 düzeyi pano imalat tecrübesiyle ileri düzey patentli üretim sürecini bütünleştirir. SR panolar geniş makineler ve otomatik imalat bantlarından bireysel makineler, yakıcılar, ısıtıcı sistemleri ve ikincil dağıtım tablolarına kadar çok çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır.

C: Kumanda Masaları:

Bu sınıf AG panolar IP55 sınıflandırmasına sahiptir ve UL ve CSA standartlarına uygundur. Bütün kapılar ve panolar, sürekli hesaplamalı bir robot tarafından otomatik uygulanan poliüretan köpük contası ile donatılmıştır. Standart kilitler çift dilli tiptedir. İçteki levhalar ve galvanizlenmiş veya boyanmış ( RAL 2004) sürümleri halinde 2.5 mm kalınlığındadır. Onların montaj derinlikleri 25mm gömülmüş özel raylarla ayarlanabilir. Bunlar ayrı olarak sipariş edilmelidir. Konsolun tabanı üzerindeki kablo koridoru kaldırılabilir levhalar boyunca tesir eder. Standart renk portakal kabuğu RAL 7032. İstek üzerine RAL renklerinin geniş bir seçeneği mümkündür.

Son Güncelleme ( Çarşamba, 16 Aralık 2009 15:05 )